Gabinet przyjazny dzieciom

Przedstawiamy dzieciom świat stomatologii z przyjemnej strony, zabawnej strony. W tym celu stosujemy wizyty adaptacyjne, podczas których zapoznajemy najmłodszych pacjentów z narzędziami, opowiadamy o przygodzie. Stosujemy też sedację wziewną, która działa znieczulająco i sprawia, że ból podczas zabiegu nie jest odczuwalny.

Wizyty adaptacyjne

Pierwsza wizyta dziecka w gabinecie stomatologicznym jest niezwykle ważna i może mieć ogromny wpływ na późniejsze zachowanie dziecka w stosunku do dentysty. Aby zapoznać malucha z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego w pierwszej kolejności przeprowadzana jest wizyta adaptacyjna.

Współpraca z dzieckiem to priorytet

Staramy się, aby podczas wizyty dziecko było zachęcane do współpracy z lekarzem dentystą, a nie namawiane siłą. W tak młodym wieku nie warto, aby nasza pociecha zraziła się do stomatologa. Wizyta jako nowa przygoda Niespotykane dźwięki, nowe urządzenia oraz odczucia – to wszystko może być kolejną przygodą i zabawą dla Twojego dziecka

Dedykowani stomatolodzy

W naszym gabinecie do stomatologii dziecięcej dedykowani są lekarze dentyści ściśle specjalizujący się w tej dziedzinie. Masz pewność, że Twoje dziecko trafi na dobrą opiekę.

Potrzebujesz wizyty stomatologicznej?
ZAREZERWUJ ONLINE

  Umów się na wizytę - pozostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 24h

  GODZINY PRACY
  Pon - Pt
  09:00 - 19:00
  Sobota
  wybrane
  Niedziela
  nieczynne
  BĄDŹ BLIŻEJ STOMATOLOGII